Czech - Slovak business forum 2022
ADRIAN GROUP s.r.o.

ADRIAN GROUP s.r.o.

On-site
Slovakia, Banská Bystrica
Mr. Michal Mihalyfi, konateľ
Mr. Vladimír Králik, Obchodno-technický manažér

About Us

ADRIAN GROUP s.r.o. - energetické riešenia už 25 rokov! Sme slovenský výrobca technológií HVAC. Takmer 30 rokov sa špecializujeme na vykurovanie, chladenie a vetranie veľkoobjemových priestorov. Naše technológie výrazne šetria energie a životné prostredie. Značka ADRIAN to sú infračervené žiariče, teplovzdušné ohrievače, adiabatické chladiče, dverné clony, destratifikácia a riadiace systémy. Poskytujeme poradenstvo, výpočty, návrhy realizácií, záručný a pozáručný servis, realizáciu na kľúč či financovanie. Naše realizácie nájdete na Slovensku a ďalších 20 krajinách sveta. Naše produktu a inštalácie sú vybavené príslušnými certifikátmi.

Areas of Activity

  • energy
Organisation
ADRIAN GROUP s.r.o.

Country
Slovakia
Banská Bystrica

Type
Company

Size
1-20

Website
https://www.adriangroup.sk/

Additional info about company


Participating in
26.5.2022 B2B negotiations

Cooperation Profiles

Poskytujeme bezplatné konzultácie a poradenstvo k projektom a auditom v energetike. Asistujeme projektantom, dodávateľom stavieb a investorom pri hľadaní najvhodnejšieho technického riešenia. Zároveň sme slovenský výrobca spotrebičov určených pre veľkoobjemové priestory (Tmavé infražiariče). Vieme dodať kúrenie komplet aj s prácami a príslušenstvom. Vykonávame servis, revízie a máme dostupné náhradné diely. Naša ponuka komplexne rieši požiadavky zákazníkov. Špecializujeme sa na sálavé a teplovzdušné vykurovacie systémy, evaporačné chladenie, riadiace systémy a destratifikáciu priestorov. Sme výhradným distribútorom značky SONNIGER pre Slovenskú republiku. Vrámci sortimentu máme v portfóliu teplovodné jednotky HEATER, destratifikátory a dverné clony. Čo sa týka dverných clôn je možné využiť elektrickú energiu, plyn aj teplú vodu a samozrejme máme aj dverné clony bez ohrevu. V prípade Vášho záujmu vieme poskytnúť aj referencie vrámci SK.

Requested

cooperation in R&D distributor investor merchandise partner tenders

Offered

available production capacities cooperation in R&D distributor investor merchandise partner subcontracting offers supplier tenders

Participants

Mr. Michal Mihalyfi konateľ

Mr. Vladimír Králik Obchodno-technický manažér